گزارش 5

خدمتتون عرض کنم تا روز عقدم روزهام داره یک رقمی می شه !! منم تو این مدت سعی کردم تمام کارهامو انجام بدم امیدوارم اون روز یکی از بهترین روزهای زندگیم بشه !

نمی دونم برای شما هم پیش اومده یا نه وقتی دنبال چیزی نیستی و گذری ویترین مغازه ها رو می بینی می گی عجب لباسی ؟!!! عجب کفشی !!! عجب ... ولی وقتی می خوای بری بخری می بینی چقدر بد و گرون و بی خود هستن !!

خلاصه تو این مدت پوستم کنده شد تا تونستم چیزهایی که دوست دارم رو بگیرم یا بدوزم و ... شایدم من وسواسی شدم !! حالا جالبیش اینه که هر روزم دلار و طلا هم بالا می ره !!!!!!!!!!!!! من موندم این همه شانس چطوری یکدفعه در خونه ما نو عروسها و دامادها سبز شده !!!

رفتیم به عاقد می گیم لطفا برای ما بیاین خونه !!!!!!! می گه پول 3 تا مجلس عقد تو محضر رو بدین تا بیام چون ما از کارمون می افتیم !!!!!!!!!! فک کنید ! می گم آقا جون یک چهار راه می خوای بیای بالا سریع می رسی سر کارتون می گه نه !!!!!!!

خلاصه اینم از  لحظه های این روزهام ! که هر چند کمی سخته ولی شیرین و به یاد موندنی هستش .

از  نظر احساسم باید بگم با اینکه دارم این کارها رو انجام می دم ولی واقعا باورم نمی شه ! یک احساس گیجی دارم !‌باور نکردنی !‌انگار تو یک رودخونه افتادم و آب داره منو با خودش می بره !! گاهی با خودم می گم یعنی این حلقه مال منه ؟ این لباس ؟این مراسم ؟ این نامزد ؟ این روزها ؟

راستش توکل کردم به خدا و دارم می رم جلو خوبیش اینه که خدا رو شکر همه چیز داره خوب پیش می ره و من حس خوبی به نامزدم دارم و امیدوارم بعد از عقد همینطور که می گن این احساس قوی تر هم بشه .

راستش همه دختر و پسرهایی رو که اینجا میان رو به اسم نمی شناسم ولی قول می دم سر عقد به نیت همه دختر و پسرهای مجردی که این وبلاگ رو می خونند دعا کنم و برای متاهلها هم آرزوی خوشبختی درزندگی رو دارم.

شما هم برای من دعا کنید تا بعد از این همه سال چشم انتظاری من هم خوشبخت و عاقبت به خیر بشم همینطور که دعا کردین و نیمه گمشده ام رو پیدا کردم .

اینم از گزارشهای روزانه من که خصوصی و غیر خصوصی ازم می خواستین بگم !!

گزارش های سیر و پیازی هم ایشالا تا اول اسفند براتون می نویسم تا هم برای شما تعریف کرده باشم هم خاطرات خودم رو ثبت کنم تا بعد از سالها وقتی می خونمشون بدونم چه روزهایی رو پشت سر گذاشتم و قدر روزها و زندگیم رو بیشتر بدونم !چشمک

/ 86 نظر / 71 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فلانی

یک عدد عروس و یک عدد داماد می بینم

ساحره ی هرز

خیلی خوشحالم واست مبارکت باشه پیش منم حتما بیا خوشحال میشم

Darya

سلام ستاره جون تبریک میگم عزیزم انشالا خوشبخت بشین خیییییییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم. آرزومنده آرزوهاتم[قلب][گل]

بنفشه

سلام.شما چند سالتونه؟

سهیلا

سلاااااااااااااااااااام عزیزم خیلی خیلی خیلی خوشحالم ... باور کن مبارک باشه [قلب]ایشالا خوشبخت یشید[گل][هورا]

ساراسارا

ستاره جون فک کنم باید از روز عقدت گذشته باشه ها... اول که مبارکهههههههه دوم که کجایییییییییییی ما این همه صبر کردیم تو عروس بشی الن دیگه نمیای خبر خوشی بدی بهمون ناقلا

صبورانه

[تایید]خوشبخت باشید به پای هم پیر شید از همدیگه سیر نشید [گل]

fifi

آخی ایشالا که خوشبخت شی.من تماااااااااااام وبلاگتو خوندم.واقعا لایق خوشبخت شدن هستی.امیدوارم با اینهمه دقتی که به خرج دادی اونی که میخواستی نصیبت شده باشه.آمین [گل][قلب]

شهره

سلام عزیزم من برا اولین بار اومدم تو وبت ایشاالله خوشبخت بشین